כתבת בדיקת אבהות בערוץ 2


    עובדה-תחקיר הבן האובד של משפחת בלקינד

    ורד פלדמן - אבא בהפתעה לאחר 30 שנה

    מחוברות - ננה שרייר מגלה את האמת

              location:

בדיקת ד.נ.א עם חתימת נוטריון

  1. ערכה חינם לביצוע בדיקת אבהות למטרות שקט נפשי
  2. בדיקת אבהות לצרכים משפטיים
  3. בדיקות DNA למטרות הגירה
  4. בדיקה לאימות קשרי אחים


You undergo DNA testing for important reasons. Would you choose a test that is low quality because it is inexpensive?
Learn More

בדיקת אבהות לצורך השגת שקט נפשי (לידיעה אישית)

בדיקת ד.נ.א לאבהות המתבצעת ע"י "המרכז לאבחון DNA" יכולה לסייע לכם להרגיע כל ספק בנוגע לזהות אביו של ילדכם. בדיקת ד.נ.א DDC מסייעת בזיהוי קרבה משפחתית.

בדיקת אבהות פועלת ע"י השוואת פרופיל ה-DNA של הילד לזה של האב הפוטנציאלי (ולעיתים קרובות גם לפרופיל של האם). מכיוון שילד יורש מחצית מן ה-DNA שלו מכל הורה ביולוגי, השוואה כזאת בודקת האם ייתכן שהילד ירש DNA מן האב הפוטנציאלי. כאשר שני אנשים קשורים ביניהם ביחסי הורה ובן, ניתן לראות בפרופילי ה-DNA שלהם תבניות צפויות של תורשה גנטית.

בדיקות אבהות למטרות שקט נפשי, הנקראות גם בדיקות אבהות פרטיות או ביתיות, מאופיינות באיסוף עצמי של דגימות ה-DNA. אנו שולחים לנבדקים ערכות לאיסוף דגימות, והן מבצעים בעצמם איסוף דגימות DNA מרירית הלחי. בגלל שיטת איסוף הדגימות, אין לתוצאותיהן של בדיקות אבהות פרטיות תוקף משפטי. בערכה כלולים טפסי הסכמה, שעליהם יש לחתום לפני ששולחים אותם אלינו בצירוף הדגימות והתשלום.

אם קיימת סיבה אפשרית כלשהי שתצטרכו את תוצאות בדיקת האבהות למטרות משפטיות, אנא בדקו את שירות בדיקות האבהות המשפטיות שלנו. למידע נוסף על כל סוגי בדיקות האבהות שאנו מציעים, אנא קראו את המידע להלן והיכנסו לקישורים בהמשך הדף.

בדיקת אבהות למטרות שקט נפשי. באפשרותכם לשקול בדיקת אבהות פרטית כאשר אתם זקוקים לתוצאות רק על מנת לספק את סקרנותכם האישית בנוגע לזהותו של אבי ילדכם. זכרו: תוצאותיהן של בדיקות שנערכו למטרות השגת שקט נפשי אין בעלות תוקף משפטי, ולכן לא ניתן להשתמש בהן למטרות משפטיות.

בדיקות אבהות משפטיות. השתמשו באופציה זאת כאשר אתם זקוקים לתוצאת בדיקת האבהות למטרה משפטית כלשהי. בדיקות DNA משפטיות (בדיקת ד.נ.א עם חתימת נוטריון) המתבצעות ע"י "המרכז לאבחון DNA" עוברות נוהל קפדני בכל הנוגע לשרשרת המשמורת, מה שמקנה לבדיקה שלכם תוקף משפטי. תוצאות הבדיקות המשפטיות שלנו משמשות בתחום דיני המשפחה, כמו למשל במחלוקות בנוגע לתשלום דמי מזונות או למשמורת, וכן בנושאים הקשורים להגירה.

לפרטים נוספים על בדיקות אבהות פרטיות המתבצעות ע"י "המרכז לאבחון DNA", אנא היכנסו לקישורים הבאים.

 מי עובר את הבדיקה?  

 כיצד נאספות דגימות ה-DNA? 

 מה ניתן ללמוד מתוצאות הבדיקה?  

 

רכשו בדיקת אבהות ביתית

שימו לב כי על מנת לבצע בדיקת ד.נ.א, יש לקבל את הסכמתם של כל הנבדקים. אם הבדיקה מתבצעת על ילד מתחת לגיל 18, הורה או אפוטרופוס יצטרך לתת את הסכמתו לבדיקת ה-DNA של הילד.

 

בדיקות אבהות   |    שירותי בדיקות DNA    |    שאלות נפוצות    |    אודות החברה   |    יצירת קשר   |    עמוד ראשי